-A
+A

Wystawy

Archiwalia z dreszczem i spod ciemnej gwiazdy

Na wystawie kaliskiego Archiwum prezentowane są wycinki artykułów prasowych, pisma urzędowe i fotografie dokumentujące m.in. zbrodnie, kradzieże i napady XIX i XX w.

skan z wystawy 1 MARCA Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

Materiały archiwalne z zasobu Archiwum Państwowego w Gdańsku dotyczące „Żołnierzy Wyklętych”.

 

Gdynia miasto portowe

Archiwum Państwowe w Gdańsku zaprasza do oglądania archiwalnych fotografii i map przedstawiających portowe oblicze Gdyni.

Skan wystawy 90 lat diecezji gdańskiej

Wystawa powstała w związku z obchodami 90. rocznicy wydania przez papieża Piusa XI bulli Universa Christi fidelium cura erygującej diecezję gdańską.

Łódzkie tramwaje lata 60-te XX w. zdj. A. Wach

Fotografie przedstawiające Łódź w okresie od końca lat czterdziestych XX w. do początku XXI w. autorstwa reporterów prasy codziennej: W. Kraski i A. Wacha oraz fotoamatora R. Kasprowicza.

Fotografie przedstawiające Łódź w okresie od końca lat czterdziestych XX w. do początku XXI w. autorstwa reporterów prasy codziennej: W. Kraski i A. Wacha oraz fotoamatora R. Kasprowicza.           [url]http://www.lodz.ap.gov.pl/art,74,lodz-w-fotografii-kraski-kasprowicza-i-wacha[/url]    

Afisz wystawy Nasza wielka rodzina

Fotografie, pocztówki, wizytówki i inne materiały z zasobu Archiwum Państwowego w Warszawie i jego oddziałów w ramach projektu "Domowa szuflada". 

ul.Rakowiecka 2D, 02-517 Warszawa
tel.(+48 22) 565-46-00, fax (+48 22) 565-46-14
email: ndap@archiwa.gov.pl